GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-11-11 19:53:29

dancer992

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Ah...:(

Kurczę...nie wiem co zrobić...jest tak dużo różnych opinie...kupić go czy lepiej zainwestować w np.LG Cookie.?
błagam pomocy! - tak strasznie mi się podoba, ale się boję 300zł nie chodzi piechotą...

Offline

 

#2 2009-11-11 20:14:25

fortize

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ah...:(

kup gdzieś, gdzie dają gwarancję, są takie aukcje.

Offline

 

#3 2009-11-11 21:26:51

dancer992

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ah...:(

czyli się psuje?

Offline

 

#4 2009-11-11 21:28:02

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Ah...:(

Nie żebym reklamował czyjeś aukcje ale ja dzisiaj kupiłem u tego kolesia

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=806585152

Jak widać cena nie jest wysoka tym bardziej że gratis jest ładny pokrowiec i karta pamięci 2gb, na innych aukcjach tego nie ma! Po za tym przed kupnem zapytałem pierwszego kupce jak przebiegła transakcja i napisał mi że telefon dostał na drugi dzień ( pobranie ). Napisał że jest zadowolony z zakupu itp.. Na aukcji jest napisane że do 10 dni telefon możesz oddać, i masz 3 miesiące gwarancji. Jeżeli ci się nie spieszy z kupnem poczekaj do weekendu, dzisiaj zakupiłem ten telefon za pobraniem, jutro powinni wysłac kurierem i w piątek powinien być. Wtedy zdam relacje jak przebiegła transakcja, jak wykonany jest telefon itp..


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#5 2009-11-12 08:48:01

k3vin

Staly bywalec

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 26
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i68+
Operator: Heyah

Re: Ah...:(

Patrząc na aukcję podaną przez Koron, to na zdjęciach niby widać nowszy soft, czyli może nie mieć tych błędów z tego forum i dodatkowe bajery.
Ale nic nie piszą o sofcie. W ogólnym opisie fona napisali, że 3 d. jakości głośniczki, dźwięk 3D.
A tak naprawdę to dźwięk jest zjebany. mp3 z przed 4 lat lepiej gra niż ten i68+.

Jeśli nie chcesz eksperymentować z fonem, to kup cookie lub aville.
Kumple mają
cookie- ogólnie lepszy, bateria trzyma przy max obciążeniu 1 lub 2 dni; dobry dźwięk; dobrze zrobiony soft; trochę lepsze pisanie SMS.
avilla- jest trochę podobna do sciphone, bo ma kilka menusów; i kilka ekranów tapet do wyboru jak menusy; SMS się pisze zajefajnie (taka duża klawiaturka, że nawet kciukiem można pisać); dźwięk; aparat; no i ogólnie lepszy.

Offline

 

#6 2009-11-12 14:42:02

 Uzi

Ojciec Założyciel

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 1105
Punktów :   30 
Model telefonu/ów: Nokia 6303c
Operator: Orange, Play

Re: Ah...:(

Wiem ze wybor jest trudny. Jezeli chodzi o awaryjnosc to trudno powiedziec. Ja mam i68 od pol roku i zadnych problemow. Dzwiek faktycznie taki sobie tyle ze dla mnie nie ma to znaczenia bo uzywam go glownie do internetu a z tym jest dobry. Dualsim to fajna sprawa bo mam jedna karte tylko na tani net a druga do pozostalych celow.


http://lh3.ggpht.com/_OKhSo13l8jg/TS7cbYv7KeI/AAAAAAAAAXI/YiKVw1mKgVk/llogostar.jpg
Poznaj gorący, wirtualny świat - nowe polskie forum o grze RLC
KLIKNIJ TUTAJ -> www.rlcforumpl.pun.pl

Offline

 

#7 2009-11-12 17:18:58

Iwonix

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 167
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone i9 3G
Operator: orange play

Re: Ah...:(

... a ja wszystkim obecnym jak i przyszłym posiadaczom tego niby-telefonu szczerze współczuje.
Wygląd to nie wszystko  :-(
Dla mnie liczy się głównie funkcjonalność a tego niestety brakuje.

Offline

 

#8 2009-11-13 06:54:37

XxTomQxX

Aktywista

5687729
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 132
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9 3G
Operator: Tak Tak, Heyah

Re: Ah...:(

Dokładnie. Mnie się zepsuł po 3 tygodniach. Nawet nie zdążyłem się nim pobawić ...

Offline

 

#9 2009-11-13 09:42:42

dancer992

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ah...:(

to lepiej nie ryzykować...
niektórzy trafią na taki co chodzi ok
a niektórzy po 2tyg juz mogą go chować

Offline

 

#10 2009-11-13 17:50:05

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Ah...:(

witam

doloze pare groszy od siebie..... powiem wprost ... wiem cos o tym 'telefonie' bo troche sie nim pobawilem... bylem jego zwolennikiem na poczatku... teraz szczerze mowie.... ODRADZAM!!! sa awaryjne... na dodatek kupilem ekran dotykowy bo mi sie zepsul stary niedojrze nowy jest za maly to jeszcze nie dzialal ja p**** bo inaczej sie nie wyraze... ja sprzedalem juz to 'cos' i mam spokoj... a jak chcecie tani telefon markowy z ekranem dotykowym to proponuje SAMSUNG AVILLA S5230 na allegro chodzi po 400 zl kup teraz a na licytacji mozecie kupic duzo taniej....... jesli ktos nadal nie jest przekonany zapraszam na gg...

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#11 2009-11-13 20:50:27

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Ah...:(

Jednak lipa, telefonu dzisiaj nie dostałem. Dzwoniłem dzisiaj i pytałem czy moge dzisiaj spodziewać się telefonu, na to otrzymałem odpowiedź że telefon dzisiaj zostanie wysłany... Wkurzyłem się troche ale pewnie dlatego nie wysłali go jeszcze bo za jednym razem wyślą więcej W poniedziałek musi dojść, wtedy zdam relacje co i jak

PS.
Przyznam że sie dość zastanawiałem czy nie lepiej zainwestować w SPV M3100 który posiada wygodną klawiature qwery oraz wifi Jeżeli i68+ okaże się dla mnie badziewiem sprzedam to i będe kupywał SPV M3100 którego na licytacji idzie dostać za niecałe 300 zł No i spv to spv a nie chiński telefon, full polskie menu, wygodna klawa qwerty, wifi, mobilny windows itp... Jednak nie ma znów dual sim itp..

Ostatnio edytowany przez Koron (2009-11-13 20:53:42)


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#12 2009-11-16 13:57:56

mariuszszulc69

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ah...:(

kupiłem i9 dla 10-letniej córki.mała zajeżdża go całymi dniami więc jeśli chodzi o awaryjność będę w stanie coś powiedzieć za czas jakiś.mnie osobiście najbardziej irytuje polsko-anielsko-chińskie menu.jeśli chodzi o dżwięk to rzeczywiście fatalny,czy na głośniczku czy słuchawkach,polecam ,,przelutowanie" słuchawek na lepszy model(poprawa jakości znaczna)Reasumując ten telefon J E S T wart tej ceny,jeśli ktoś jest rozczarowany niech zastanowi się ile zapłacił. Jakość musi kosztować

Offline

 

#13 2009-11-16 14:33:34

 Uzi

Ojciec Założyciel

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 1105
Punktów :   30 
Model telefonu/ów: Nokia 6303c
Operator: Orange, Play

Re: Ah...:(

I to wlasnie ciagle powtarzam, ze syfonki sa warte swoich pieniedzy o ile zbyt szybko nie padna. Moj juz wywiazal sie z tego co zakladalem i jestem z niego calkiem zadowolony. Rozgladam sie juz za nowym obiektem do eksperymentow ale syfona nadal bede uzywal bo nawet go polubilem.


http://lh3.ggpht.com/_OKhSo13l8jg/TS7cbYv7KeI/AAAAAAAAAXI/YiKVw1mKgVk/llogostar.jpg
Poznaj gorący, wirtualny świat - nowe polskie forum o grze RLC
KLIKNIJ TUTAJ -> www.rlcforumpl.pun.pl

Offline

 

#14 2009-11-16 14:42:20

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Ah...:(

witaj mariuszszulc69

fakt jakosc musi kosztowac.... looknij na allegro i popatrz ze za ta cene mozna miec markowy fon z ekranem dotykowym od kiedy samsung zapelnil srednia polke swoimi telefonami np jak Samsung Avila.... kupisz go za 370 zl z gwarancja..... kiedy ja kupowalem ten telefon jeszcze nic nie bylo w tej cenie z dotykowym... teraz to na zadne skarby nie chcialbym syfona choc i za darmo (albo i ok bym go zaraz sprzedal)... zreszta to tez zalezy od tego kto na jaki model trafil... niektorym posluzy jeszcze ho ho... ale po co grac w przyslowiowe lotto ?? dokladasz 100 zl i masz Avile i o.....

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#15 2009-11-16 14:54:45

mariuszszulc69

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ah...:(

witam i pozdro dla wszystkich.silvestr1988 ma rację ale moim zdaniem nie do końca.Rzeczywiście można dorzucić stówę,można dorzucić i dwie,można dorzucić także tysia,ale rozmawiamy przecież o NAJTAŃSZYM telefonie (nowym) z ekranem dotykowym.Więc głównym kryterium zakupu jest cena.

Offline

 

#16 2009-11-16 15:21:51

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Ah...:(

Dzisiaj dostałem telefon i mogę coś o nim napisać. Telefon ładnie wykonany, nie powiedziałbym że to chiński telefon. Dotyk całkiem ładnie śmiga. Napeno wyświetlacz nie powala, jest jakby nie ostry taki jakby rozmazany... Tyle moge powiedzieć na teraz, może napisze więcej jak bardziej obcykam ten telefon, ale wydaje mi się że nie będzie tak źle

Edit:
Sorka, zapomniałem że mam folie na wyświetlaczu <lol2>

Ostatnio edytowany przez Koron (2009-11-16 16:46:16)


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#17 2009-11-16 17:24:20

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Ah...:(

hey mariuszszulc69... no tak sorka masz racje ale wiesz.... pisalem to zeby pokazac ze warto dodac te 100 zl i zaoszczedzic sobie klopotow na przyszlosc o to mi chodzilo.... a co do najtanszego to tak... syfon jest najtanszy z touch screen'ow.... choc jeszcze widzialem LG cookie... nieco tanszy od avili... wybor nalezy do was ja juz mam to za soba bogu dzieki tylko szkoda ze stracilem tyle kasy

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#18 2009-11-19 16:54:39

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Ah...:(

Ok, moge napisać coś więcej o tym telefonie. A więc tak, zaczne od plusów. Dobre wykonanie, czuły wyświetlacz, telefon jest nowy, radio, aparat, bluetooth, to chyba wszystko jak na razie? Minusy, słaby aparat, na niektórych pisze że to 2 mpix, a mi nie przypomina to zdjęć sony ericsona k510i 1.3 mpix, a więc bardzo słabe. Wyświetlacz, jak na taki telefon słaby bo 260 tyś kolorów, głupia nokia 6300 ma 16 mln i wymiotła by nasze sciphony. Muzyka, możesz pomarzyć. Głośnik jest tak Jestem głupi, bo przeklinam:), że muzyki się nie da słuchać... Chyba że cicho, ale wtedy i tak jakość jest nie najlepsza, gdy podgłośnimy trzeszczy itp.. Oryginalne słuchawki są badziewne, dlatego kupiłem adapter na mini jacka 3,5mm. Wsadziłem moje oryginalne słuchawki sony, nie byle jakie, potrafią zajebiście zagrać. Co się okazuje? Grają NIECO lepiej od oryginalnych słuchawek, znów trzeszczy itp.. Poprostu telefon kijowo zrobiony pod względem muzyki, byle jaki telefon nie muzyczny WYMIECIE sciphona.Wracając do wyświetlacza, jakaś tapeta na kompie dość przyzwoita w wymiarach 320x480, na sciphonie tak wychodzą piksele że szok, nie da się na to patrzeć. Bardzo denerwująca jest funkcja shake gdy słucha się muzyki, ale to chyba da sie wyłączyć. Mnie też troche denerwuje funkcja shake przy tapecie, wystarczy że wezme telefon do ręki i już zmienia się tapeta... Oryginalnie mikrofon jest baaardzo cichy, trzeba zmienić to w menu inżynierskim, na szczęście dzisiaj do tego doszedłem i zaraz napisze w jak to zrobiłem jak to zrobić Kolejny minus to bateria, przy normalnym użytkowaniu, nie że ciągle gram albo coś, tylko pochodze troche po menu itp.. Bateria nie wytrzyma nawet jednego dnia. Np. ładuje telefon całą noc, rano jak wstaje do szkoły odłączam z ładowania, przychodze o 16 czyli leży około 8/9 godzin i nawet nie zaświeci wyświetlaczem, przychodze, pochodze troche po menu, wejde na chwile na opere, i nawet nie dotrwa do godziny 22 bo już pada... Kolejny minus, bateria siedzi baardzo luźno w telefonie, gdy otworzy się klapke bateria sama wypada... Radio gra cicho i nie najlepiej. Co to video jeszcze nie próbowałem. Skracając to wszystko, słaba bateria, [!!!!] warn muza, słaby wyświetlacz, słabe radio, cichy mikrofon, możesz zapomnieć o graniu, słuchaniu muzyki i glądaniu filmów na tym. Szczerze mówiąc żałuje że to kupiłem, chyba sprzedam mojego sciphone i zdecyduje się na SPV M3100. Także dotykowy wyświetlacz, mobilny windows, nie chińskie, bateria wytrzyma spokojnie z 2/3 dni przy normalnym uzytkowaniu, slider, wysówa się klawiatura qwerty, bluetoth, irda, można go wyrwać za 250 zł

Edit by Lucass ostrzegam przed przeklinaniem !


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl