GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-11-18 19:26:22

goosiak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 6
Punktów :   
Model telefonu/ów: i86+
Operator: Plus

Dżwięk przy włączaniu

Hej
odkąd zmieniłam baterie na druga bo sie poprostu rozladowala wlaczyl mi sie dzwiek przy wlaczaniu telefonu. Nie lubie go miec . Jak moge go wylaczyc?? odwdziecze sie plusem:)

Offline

 

#2 2009-11-18 19:40:02

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Dżwięk przy włączaniu

Menu/Ustawienia/Profile użytkowników/wybierasz profil/dostosowywanie/ustawienia dźwięku/zasilanie włączone wchodzisz i na pierwszej pozycji jest tryb milczy, wybierasz go. Tak samo z opcją zasilanie wyłączone


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#3 2009-11-18 19:44:53

goosiak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 6
Punktów :   
Model telefonu/ów: i86+
Operator: Plus

Re: Dżwięk przy włączaniu

zrobilam jak mowiles i dalej gra przy wlaczeniu;/ i z tego co zauwazylam to on nie gra przy tym jak telefon sie uruchamia tylko jak sie juz uruchomi po wpisaniu pin

ok juz wiem co bylo nie tak;) mialam wlaczony dodatkowy dzwiec do "zacisk włączony" thx:)

Ostatnio edytowany przez goosiak16 (2009-11-18 19:55:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl