GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-11-08 02:11:15

jkbox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 6
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: era

Tworzenie playlisty w telefonie.

Witam. Czy jest możliwość Tworzenia playlisty w odtwarzaczu?? Jesli tak to jak.
Bede wdzieczny za pomoc.

Offline

 

#2 2009-11-08 09:30:53

XxTomQxX

Aktywista

5687729
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 132
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9 3G
Operator: Tak Tak, Heyah

Re: Tworzenie playlisty w telefonie.

Jest taka możliwość. W tym momencie nie ma SciPhonka, ale w opcjach coś było, że jak wejdziesz w odtwarzacz audio to ci odświerza playlistę i dostajesz do tej playlisty wszystkie piosenki jakie masz w folderze Audio na karcie (jak masz coś w swoim folderze w tym folderze Audio to ci nie będzie czytać). Innego sposobu nie znam. Ale jeśli chcesz dać kilka piosenek to wszystkie pozostałe daj do jakiegoś folderu w Audio i ci będzie odświerzać i będziesz miał tylko te, którre będziesz chciał. No chyba, że chcesz mieć jedną piosenkę. To wtedy wchodzisz w Audio w tą piosenkę i odtwarzasz ją. Wtedy tylko ona jest w odtwarzaczu. I możesz sobie ustawić, żeby ci w kółko leciała. Więc to tyle, co wiem na ten temat.

Jeśli pomogłem daj +

Offline

 

#3 2009-11-08 10:18:52

kelner

ghost

Skąd: earth
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 300
Punktów :   11 
Model telefonu/ów: SciPhonei9\Sony Ericsson K800i
Operator: orange

Re: Tworzenie playlisty w telefonie.

utwory, które chcesz mieć w playliście muszą być w folderze MP3 na karcie. Muszą być luzem - nie w oddzielnych folderach bo tylko tak będą widoczne przez odtwarzacz.
Przynajmniej u mnie tak jest. Z poziomu telefonu nie mogę dodawać utworów do playlisty


ja wohl ja wohl ich liebe alkohol

Offline

 

#4 2009-11-08 12:07:14

jkbox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 6
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: era

Re: Tworzenie playlisty w telefonie.

No tak ale mi chodzi np zeby zrobic sobie 5 playlist na raz i zebym mogl sobie je przerzucac...
Bo jak wrzuce sobie 2 giga piosenek to przeciez bede szukal czegokolwiek godzine bo nie mozna wybierac sobie z listy pieosenek w odtwarzaczu

Offline

 

#5 2009-11-08 12:14:59

kelner

ghost

Skąd: earth
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 300
Punktów :   11 
Model telefonu/ów: SciPhonei9\Sony Ericsson K800i
Operator: orange

Re: Tworzenie playlisty w telefonie.

raczej tak się nie da, ale może się mylę - przecież każdy egzemplarz syfona jest inny


ja wohl ja wohl ich liebe alkohol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl