GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-10-29 23:39:02

doman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 4
Punktów :   

Pomocy!!

witam ostatnio zakupiłem sobie sciphone68+ i mam kilka problemów
1. Chciałbym wyłączyć dźwięk który jest przy odblokowywaniu klawiatury i dźwięk guzika którym blokuję klawiaturę
2. Czy mogę w jakiś sposób ustawić niestandardowy dźwięk sms-a.
3. Nie wiem dlaczego ale gdy w menu głównym przejadę po wyświetlaczu od góry do dołu to nagle znikają ikony wydobywa się bardzo głośny dźwięk i ponownie pojawiają się ikony może wie ktoś jak to wyłączyć.

Proszę o opisanie krok po kroku co mam robić z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez doman (2009-10-29 23:41:30)

Offline

 

#2 2009-10-30 00:04:10

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Pomocy!!

witam
co do punktu 1 to szczerznie nie wiem sam.... ale mi on nie przeszkadza ... hehe
co do 2... nie nie mozesz... tylko te co sa... w liscie z tego co wiem i to juz bylo poruszane na forum jak pamietam
co do 3 podejrzewam ze ktos update'owal softa... pewnie poprzedni wlasciciel i 'cos mu nie wyszlo' poniewaz z tego co wnioskuje co napisales to uruchamia ci sie gadget,,, czyli tzw. bajer jaki sciphony maja... jesli nic sie nie wyswietla to albo system ci sie sypie (co jest raczej niemozliwe) albo poprzednik cos zawalil przy wgrywaniu

pozdrawiam

a i jeszcze co do tematu watku... lol swiat sie nie wali... temat wymysliles jakby wlasnie trwalo odliczanie do wybuchu bomby w twoim sciphonku lol... tutaj i tak kazdy czyta wszystkie nowe watki i posty wiec wiesz....

Ostatnio edytowany przez silvestr1988 (2009-10-30 00:06:40)


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#3 2009-10-30 14:38:44

XxTomQxX

Aktywista

5687729
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 132
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9 3G
Operator: Tak Tak, Heyah

Re: Pomocy!!

Co do punktu 1 to tego dźwięku (z tego co wiem) nie da się wyłączyć, ale możesz go wyciszyć tak, że prawie go nie słychać. Wchodzisz w menu->profile->(wybrany profil jaki masz)->dostosuj->i tak dźwięki dajesz na 1 (bo na zero się nie da).
A to, co opisałeś w punkcie 3 to jest nic innego jak "bajer" który jest w sofcie. Jest też kilka innych, ale nie na wszystkich wersjach softa działają, więc możesz i z nimi pobróbować. Ten temat był gdzieś na forum.

Jeśli pomogłem to daj +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl