GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-06 22:52:17

 emenka86

Nowy użytkownik

Skąd: warm-maz
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 4
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange

zmiana dźwięku dzwonka sms I9+++ Działa

Witam
Myślałam,myślałam co by tu zrobić,żeby zmienić dźwięk dzwonka sms,bo nie ukrywajmy,że fabryczne chińskie tony są lekko żenujące .zwykła zmiana na wybrany dźwięk nic nie dawała,bo pomimo zatwierdzenia operacji i tak syfonek ustawiał z powrotem dzwonek fabryczny. Dzisiaj nagle dostałam olśnienia.
Otóż,w syfonie tony sms są nazwane jako Dźwięk 1,Dźwięk 2,Dźwięk 3 itd. postanowiłam swojemu własnemu dzwonkowi zmienić nazwę na Dźwięk 1 (lub 2,3 bez znaczenia) i dodać ten dzwonek do folderu z fabrycznymi dźwiękami sms. i co? jakież było moje zdziwienie kiedy syfon nie zaprotestował i oznajmia nadejście smsa moim własnym dzwonkiem a nie jakimś chińskim! nie wiem czy u wszystkich to zadziała,bo wiadomo,że z syfonkami różnie bywa ale u mnie działa. Spróbujcie i dajcie znać czy zadziałało. Pozdrawiam

Edit
post nr 2:

swój dźwięk przeniosłam do Karta Pamięci-Received. potem weszłam w Scene Mode-Ogólne-Dostosowywanie-Ustawienie dźwięku-SIM1 Dźwięk wiadomości(tam oprócz dzwonków fabrycznych powinny być też dzwonki przypisane przez nas do połączeń przychodzących,bądź też puste miejsce na dodanie własnego dźwięku do połączenia przychodzącego) wybieramy albo to puste miejsce albo jakiś dzwonek(nie fabryczny)wybieramy ZASTĄP-Karta pamięci-Received-NASZ DŹWIĘK.
Mam nadzieję,że jest to w miarę jasne jeśli nie,to postaram się opisać to obrazkowo na swoim telefonie.Pozdrawiam


http://www.uziwamp.pun.pl/viewtopic.php?id=715

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl