GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-02-15 14:25:02

 Kiks

Użytkownik

Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 5
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange/Plus

Microsoft Windows Mobile na Sciphone i9+++

Nie bijcie za to pytanie!
Jestem ciekawa czy Windows Mobile działałby na Sciphone  i9+++, czy działa tylko na telefonach, w których jest wgrany 'pierwotnie'?


" Ty sam jesteś PODRUPKA " 

Offline

 

#2 2010-02-15 22:14:15

 oizdob

VIP

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 111
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: ERA i HEYAH

Re: Microsoft Windows Mobile na Sciphone i9+++

Myślę że Sciphony nawet by Windows Mobile nie pociągnęły. Za słabe są sprzętowo.


Pozdrawiam wszystkich syfoniarzy  
"Proszę o ...", używa każdy. To dlaczego tak niewielu używa "Dziękuję za ..."???
Jeśli Ci pomogłem, daj punkcika. Ciebie to nic nie kosztuje , a mnie motywuje do dalszej pomocy
http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086357.png

Offline

 

#3 2010-02-16 10:22:18

 cinu

Staly bywalec

9249773
Skąd: zagajów
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 26
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone i9+++ -> n73
Operator: orange

Re: Microsoft Windows Mobile na Sciphone i9+++

to jest raczej pewne że nie udało by się uruchomić WM na sciphonie. A nawet jeśli, to było by to coś pokroju wgrania windows visty na pII 300Mhz,32Mb ram. Każdy wie ze się nie da, ale jak by się dało, to idzie się domyślić jak by chodziło

Offline

 

#4 2010-02-16 23:18:22

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Microsoft Windows Mobile na Sciphone i9+++

Stawiam że na 110% nie da rady. A nawet jeżeli to tak jak pisze cinu, chodziło by to koszmarnie. Skoro wm 5 na htc e650 czy m3000 potrafi się zawiesić a te telefony mają procki 200 mhz to nie wyobrażam sobie co było by na sciphonie Ja jestem tylko ciekaw czy jest jakiś sposób na podkręcenie javy w tym telefonie, bo gdyby java była lepsza to telefon nawet dawał by rade po zmianie baterii. Chodź przydało by się zmienić książke telefoniczną, klawiature na qwerty w poziomie, w końcu telefon ma czujnik. I gdyby był tam aparat 1,3 mpix. Wtedy telefon za tą cene byłby w sam raz


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl