GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-02-04 10:51:34

 moniqa_l

Bywalec

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone i9
Operator: orange

PADŁ GŁOŚNIK, TELEFON MILCZY

Mam duży problem i wielką prośbę jeśli ktoś ma JAKIKOLWIEK POMYSŁ.
Dziś rano zadzwonił telefon i zanim zdążyłam podbiec i odebrać przestał dzwonić. SAM. NAPRAWDĘ SAM!!! I od tej pory jest głucho. To znaczy osoba dzwoniąca do mnie mnie słyszy ale ja nie słyszę nic. Żadnych dźwięków, muzyki ani słów rozmówcy.
Co mam z tym fantem zrobić???
Dodam jeszcze że jestem kobietą i nie znam się na sprzęcie tak więc nie wiem czy potrafię cokolwiek rozkręcić.
Proszę o pomoc

Offline

 

#2 2010-02-04 13:00:37

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: PADŁ GŁOŚNIK, TELEFON MILCZY

witaj

Z tego co mowisz to mysle ze najlepsze rozwiazanie to oddanie na gwarancje... jesli jej nie masz to oddaj do serwisu powinni naprawic. A lista serwisow juz byla podawana na forum jak pamietam A co do usterki... to mam nadzieje ze to tylko glosniczek... bo jak cos wiecej (jesli nie masz gwarancji) to telefon tylko do kosza lub na allegro jako uszkodzony. Ale badzmy dobrej mysli W liscie serwisow byl podany takze nr. telefonu jak pamietam wiec mozna zadzwonic i popytac

pozdrawiam


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#3 2010-02-04 13:25:59

 moniqa_l

Bywalec

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone i9
Operator: orange

Re: PADŁ GŁOŚNIK, TELEFON MILCZY

Jest na gwarancji w dodatku w serwisie w poznaniu (ten co to niby taki dobry jest). Pan powiedział żebym przesłał to zobaczymy, ale miałam nadzieję, że da się coś inaczej bo będę musiała wyłączyć na dwa tygodnie jeden numer, a poza tym mój stary telefon też jest trochę popsuty więc finał będzie taki że będę się posługiwała popsutym telefonem, druga karta będzie leżała a ja po wysłaniu będę się zastanawiać jak długo taki koszmar potrwa.
Ale dzięki za wiadomość

Offline

 

#4 2010-02-04 19:42:23

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: PADŁ GŁOŚNIK, TELEFON MILCZY

Nom nie ma innego wyjscia. Nie ma za co

pozdrawiam


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl