GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-12-05 11:00:53

AloneInTheDarh

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 5
Punktów :   

Problem z ładowarką. Telefon i9

Cześć.

Mam problem z moich cackiem mianowicie podczas podpięcia ładowarki do telefonu, telefon się ładuje po kilku sec wyskakuje tekst z ostrzegawczym dźwiękiem ' Ładowarka źle podłączona '. czy ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje, muszę potem odpinać, podpinać i tak z 30 razy.

Offline

 

#2 2009-12-05 16:14:25

kelner

ghost

Skąd: earth
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 300
Punktów :   11 
Model telefonu/ów: SciPhonei9\Sony Ericsson K800i
Operator: orange

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

ja tak mam ładując przez USB z kompa przez dodatkowy kabel (przedłużkę) ale jak już podłączę bezpośrednio do gniazda usb to ładuje normalnie.
Nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, tym bardziej w Twoim przypadku ładując ładowarką sieciową ...


ja wohl ja wohl ich liebe alkohol

Offline

 

#3 2009-12-06 15:12:45

AloneInTheDarh

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

Ogólnie rzecz biorąc uważam , że ten telefon to szit. Dzisiaj kolejna niespodzianka po podłączeniu do gniazda USB wywaliło mi wszystkie inne porty USB i wystąpiły problemy m.n.i myszka za 250 zł przestała działać. Następna rzecz źle spasowany miałem ekran luzy z prawej strony pisząc dzisiaj rysikiem ekran pękł. Brak mi słów ! To uszkodzenie mechaniczne więc gwarancja tego nie obejmuje ..

Offline

 

#4 2009-12-06 19:28:37

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

witaj

albo masz problem z kablem... a jesli nie to oddaj telefon na gwarancje lesli masz... moze dostales uszkodzonego.. a co do ekranu:

'miałem ekran luzy z prawej strony pisząc dzisiaj rysikiem ekran pękł.'

a to dobre osobiscie nie wierze w to.. no chyba ze masz posturę pudzianowskiego a jesli jakos ci sie to udalo to brawo

A teraz na serio... czasem zdarzaja sie 'buble' w tych chinczykach... bo oni robia na ilosc a nie na jakosc jak sie sam przekonales.. sa modele ze chodza i chodza i nic.. a sa takie co nawet paru dni nie wytrzymaja i o... urok chinoli

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#5 2009-12-06 20:02:37

BDS

Bywalec

Skąd: Krak
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 14
Punktów :   
Model telefonu/ów: i9 3D
Operator: Era Heya
WWW

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

AloneInTheDarh napisał:

Następna rzecz źle spasowany miałem ekran luzy z prawej strony pisząc dzisiaj rysikiem ekran pękł. Brak mi słów ! To uszkodzenie mechaniczne więc gwarancja tego nie obejmuje ..

Znam to uczucie mój ekran pękł na pół po dotknięciu rysikiem a dotknięcie było na tyle słabe że ikonka na którą klikałem nawet nie zareagowała a telefon mam dopiero dwa dni

Widocznie ekran był źle zrobiony i już był osłabiony a najmniejszy nacisk spowodował pęknięcie


Telefon sam w sobie nie jest zły mimo sporej ilości wad i materiałów z których jest zrobiony. ja najbardziej jestem zadowolony z baterii którą próbuję od nowości rozładować (3 dzień) i nadal mam jedną kreskę a słucham na nim naprawdę dużo muzyki i sporo dzwonie, wiem że to rzadkość u SP ale mój ma naprawdę dobrą baterię :d

Offline

 

#6 2009-12-06 21:08:54

 Uzi

Ojciec Założyciel

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 1105
Punktów :   30 
Model telefonu/ów: Nokia 6303c
Operator: Orange, Play

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

O kurcze! Wreszcie bateria dzialajaca jak nalezy Co do tych ekranow pekajacych pod rysikiem to juz sam nie wiem co sadzic. Jezeli mamy tu dwa takie przypadki to cos w tym jest. Jak dla mnie bardzo dziwne ale fakt jest faktem.  Sam mam i68 z tych pierwszych i jakosc wykonania jest bardzo dobra. Wcale go do tego nie oszczedzam.


http://lh3.ggpht.com/_OKhSo13l8jg/TS7cbYv7KeI/AAAAAAAAAXI/YiKVw1mKgVk/llogostar.jpg
Poznaj gorący, wirtualny świat - nowe polskie forum o grze RLC
KLIKNIJ TUTAJ -> www.rlcforumpl.pun.pl

Offline

 

#7 2009-12-06 21:11:15

 Uzi

Ojciec Założyciel

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 1105
Punktów :   30 
Model telefonu/ów: Nokia 6303c
Operator: Orange, Play

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

A tak w kwestii formalnej to piszdmy tu calkiem nie w temacie Uciekac mi stad szybko a ostatni gasi swiatlo


http://lh3.ggpht.com/_OKhSo13l8jg/TS7cbYv7KeI/AAAAAAAAAXI/YiKVw1mKgVk/llogostar.jpg
Poznaj gorący, wirtualny świat - nowe polskie forum o grze RLC
KLIKNIJ TUTAJ -> www.rlcforumpl.pun.pl

Offline

 

#8 2010-02-09 21:58:00

olka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Problem z ładowarką. Telefon i9

Witam
mam podobny problem z ładowaniem, ale na szczęcie przez komputer nic się nie dzieje. Do AloneInTheDarh: w jaki sposób rozwiązałeś problem ? Boje się że mi też usb siądzie w komuterze...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl