GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-11-06 22:00:16

Asiks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 1
Punktów :   

Czy warto kupić?

Zastanawiam się nad kupnem sciphona i68+. Telefon bardzo mi sie spodobał, wygląda bardzo efektownie, ale nie chcę go kupować dla lansu, tylko chce mieć fajny dotykowy telefon w przestępnej cenie, bo przyznam się że na prawdziwego iphona mnie nie stać .Więc po zobaczeniu tego telefonu stwierdziłam, że trzeba poczytać trochę opini na jego temat, bo robię tak przed zakupem czegokolwiek i opinie są bardzo różne, niektórzy piszą, że telefon sprawuje się b. dobrze inni, że w ogole to jakis chiński szajs i nie warto tracić kasy. Dlatego proszę powiedzcie mi czy opłaca się wydać to 300 zł na sciphona. Chodzi mi szczególnie o opinie osob które miały doczynienia z tym telefonem. Najbardziej zależy mi na pisaniu sms'ów i wydaje mi się, ze w tym wypadku jest to chyba bardziej wygodne niz na zwyklym foniaczu. I ogólnie nie oczekuje zbyt duzo od telefonu za taką cena, ale chcialabym zeby byl spawny i wytrzymal kilka lat, ale przyznam, ze akurat dbam o moje telefony. Więc proszę was o radę, kupować czy nie? ;P

Offline

 

#2 2009-11-06 22:11:55

XxTomQxX

Aktywista

5687729
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 132
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9 3G
Operator: Tak Tak, Heyah

Re: Czy warto kupić?

Jeżeli chcesz go kupować dla tego, że lepiej ci się będzie pisać smsy, to lepiej już teraz zamknij to okno i go nie kupuj. Żeby napisać na tym telefonie SMSa musisz mieć wolne 2 ręce, a poza tym może ci zacząć wariować i popisane, będziesz musiała stanąć. Co do telefonu samego w sobie to jest to chińska podróbka, ale za takie pieniądze niczego lepszego nie kupisz... Kolejną negatywną cechą jest bateria ... Słaba ... 0,5 dnia i musisz ładować. Dlatego jeśli chcesz mieć telefon dotykowy to nie taki, ale ja na twoim miejscu i tak bym został przy tym "normalnym".

Offline

 

#3 2009-11-07 00:01:57

Iwonix

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 167
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone i9 3G
Operator: orange play

Re: Czy warto kupić?

ja mam telefon i9 3G od trzech tygodni i powiem szczerze, że mając te wiadomości o telefonie, które posiadam dzisiaj nie kupiłabym go. Kilka uwag: przedmówca pisał negatywnie o pisaniu sms-ów. Mnie akurat pisze się dobrze. Brakuje mi natomiast innych rzeczy. Mianowicie dostęp do niektórych funkcji jet bardzo utrudniony. Np.chcąc przeczytać stary sms muszę otworzyć aż sześć zakładek włącznie z odblokowaniem telefonu. Nie mogę dopisać zdjęcia do numeru telefonu abonenta. Brak możliwości bezpośredniego dopisywania treści do posiadanych notatek. Tworzenie informacji w kalendarzu jest mało zrozumiałe i mało przydatne. Brak możliwości dodawania własnych dzwonków do sms i mms. Oglądanie filmów jest beznadziejne jak i słuchanie muzyki. To są niektóre wady tego telefonu a jest ich o wiele więcej. Miałam w ręce prawdziwy iPhone tydzień po kupnie sciPhona i stąd taka moja negatywna ocena. No cóż iPhone kosztuje kilkakrotnie więcej

Offline

 

#4 2009-11-07 22:07:28

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Czy warto kupić?

witam

jesli chodzi o moje zdanie... nie warto tego telefonu kupowac.... chyba ze ci ktos za free da to od razu na allegro sprzedaj.... na poczatku tez mi sie podobal... ale teraz powiem szczerze.... wszystkim odradzam.... a jak tego za malo zapraszam na gg

pozdrawiam


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl