GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2012-05-12 15:05:32

pinia9970

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 1
Punktów :   

Problem z SE Elm

Mam kilka problemów związanych z moim telefonem Sony Ericsson Elm. Mój operator to T-mobile.

1. Problem z połączeniem się z internetem.
Gdy włączam jakąś stronę to czekam i wyskakuje mi takie coś: "Błąd połączenia. Sprawdź ustawienia. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z operatorem."

2. Problem z Gadu-Gadu w telefonie.
Nie zmieniałam żadnych ustawień, gg nie chce mi się włączyć bo zacina się na 8%. Może być to powiązane z tym, że nie działa mi internet? (Podczas włączania wyskakuje mi takie coś "Gadu-Gadu wymaga połączenia internet. Upewnij się ze NIE JEST aktywny profil WAP.", gdy kliknę OK wyskakuje "Gadu-Gadu. Zezwolić na połączenie z internetem" i klikam TAK).

3. Problem z MMS-ami.
Nie mogę odbierać w telefonie MMS-ów tak jak inni, przychodzi mi wiadomość, że dostałam MMS-a i że mam wejść na podany adres, który nie zawsze działa na komputerze. Tak samo ja nie mogę wysyłać MMS-ów, bo po chwili czekania wyskakuje, że nastąpił błąd wysyłania.

PROSZĘ O POMOC. Z góry dzięki.

Offline

 

#2 2012-05-12 18:43:14

 ZiomekOO7

Super-moderator

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 254
Punktów :   

Re: Problem z SE Elm

Wejdź tutaj
Instrukcja
Konfiguracja


[center]http://img140.imageshack.us/img140/3319/uziwampmod.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl