GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-12-08 18:37:15

Bella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Jak pobrać aplikację na tel. Samsung Diva

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam problem nie wiem jak zainstalować aplikację gg na tel. Samsung Diva mam go w sieci Ery smsem się nie da sprawdzałam pisze że brak takiej aplikacji do pobrania. Proszę o pomoc pozdrawiam


witam ponownie wszystkich udało mi się po dużych trudach i przy pomocy znajomego zainstalować gg na moim  Samsungu wprost powiem że nareszcie oto mój nr gg może mogłabym komuś pomóc 22623630

edit [14 Grudnia 2010 15:04:54]:
to krótki opis tego co musiaąłm zrobić najpierw musiałąm zarejestrować program Palringo po rejestracji tego programu na komputerze logujemy się tym samym loginem i hasłem na Palringo w telefonie i już działa ale Samsung Diva nie ma wgranej aplikacji gg w palringo więc trzeba sciagnąć inną wersję z aplikacją gg http://modept.com/download/palringo/app i zainstalować na telefonie . Po wejściu w telefonie w Palringo w menu jest funkcja serwis albo add sevis tam znajdziecie aplikację gg wystarczy wpisać nr gg i hasło i powinno działać. pozdrawiam

PhM edit: Double post.
Skleiłem.
Zamykam -.-' następnym razem popróbuj kilka razy a potem zakładaj wątek.

Ostatnio edytowany przez PhoneMaster (2010-12-14 15:23:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl