GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-11-01 23:24:40

xtro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 3
Punktów :   

T2000 - bardzo mi się podoba, czy ktoś widział, czy ktos ma?

http://allegro.pl/t2000i-t2000-telefon- … 75132.html

i tyle w temacie, przeglądałem youtube, prezentuje się toto fajnie... jest sporo droższy od i9, ale czy warto ?

Może ktoś się wypowiedzieć?. Zastanawiałem się poważnie nad N97 TV, ale jednak ten wygląd iphona mnie pociąga. Z tym że zależy mi na klawiaturce, a tu proszę... jest i iphone i klawiatura... Prosze o opinie, czy przypadkiem ten model nie jest wyposażony ównież w szybszy od i9 procesor?

Offline

 

#2 2010-11-02 21:38:18

Avallach

VIP

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 67
Punktów :   
Model telefonu/ów: M. Milestone, SciPhone i999
Operator: PLAY

Re: T2000 - bardzo mi się podoba, czy ktoś widział, czy ktos ma?

Widziałem tylko aukcje i opisy, ogólnie telefon sprawia wrażenie produktu nieco wyższej klasy niż SciPhony, głównie ze względu na dwukrotnie wyższą rozdzielczość wyświetlacza (który sam także jest trochę większy) i doczepianą klawiaturkę. Niestety z mojego punktu widzenia dyskwalifikujący jest brak WiFi, z którego na swoim SciPhone często korzystam. Dodatkowo etui nie wygląda specjalnie dobrze, wydaje się być dość delikatne, nie wiadomo jak korzysta się z tej płaskiej klawiatury ani czy podpinanie/odpinanie jest szybkie i wygodne.
Kolejnym minusem dla mnie byłby iPhonoidalny wygląd, zdecydowanie wolałbym aby obudowa mojego telefonu miała jakieś cechy szczególne odsuwające skojarzenia z podróbką iPhona. Sam duży zajmujący większość powierzchni ekran dotykowy i płaska obudowa są ok, ale jak widać po modelach innych marek nie koniecznie trzeba to w 100% naśladować (a kto się przyjrzy możliwościom/detalom interface'u i tak zauważy różnice).

Offline

 

#3 2010-11-04 18:49:02

 PhoneM

vAdmin Widmo

Skąd: Wołomin
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 335
Punktów :   
Model telefonu/ów: iPhone 13 Mini (256GB)
Operator: Orange

Re: T2000 - bardzo mi się podoba, czy ktoś widział, czy ktos ma?

Telefon owszem i fajny... Ale chińczyk jak chińczyk... Wystarczyłoby dołożyć te 50 czy 70zł i bys miał cacy telefon LG GM360 Bali i to oryginał a nie jakaś podróba a klawiaturka dotykowa i oporowy ale dosyć dokładny dotykowy wyświetlacz polecam bo posiadam


Było, minęło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl