GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-10-24 18:02:53

Kamiello

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 3
Punktów :   

sofcik od apple'a

Witam!
Mam pytanie. Czy da się tak przerobić oryginalny sofcik iOS 4 żeby można było go zainstalować na SciPhone'ie i68 4G? Jakoś zamienić typ pliku z softem apple'a na plik .bin lub .jar? W taki sposób, żeby przygotowany plik nie był uszkodzony i możliwy do zainstalowania?

Ja osobiście kupuję SciPhone'a 14 Listopada(nie wiem czemu taka data ;D ) i tak się zastanawiałem, bo kumpel ma oryginalnego iPhone i może się skapnąć, że podróbka... a gdyby mieć oryginalny system to mniejsza szansa na skapę. ;D No i oryginał ma możliwość instalowania z AppStore, a SciPhpone wiadomo, nie! Jest jakaś możliwość?

Proszę o możliwie szybką odpowiedź i z góry dziękuję!
Kamiello


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Kamiello (2010-10-24 18:18:42)

Offline

 

#2 2010-10-24 19:47:56

 michal76

Administrator

Skąd: Przeworsk
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1411
Punktów :   28 
Model telefonu/ów: Nokia 5700, SPV M5000, i9+++
Operator: Plus

Re: sofcik od apple'a

Można bezpiecznie założyć że takie przeniesienie będzie nie możliwe ponieważ iPhone ma dużo lepszy procesor w innej wersji architektury (pomijam już kolosalną różnicę wydajności).
Problem z oprogramowaniem polega także na tym że musi być kompatybilny ze sprzętem, a na razie nie wiem czy te dwa telefony mają jakiekolwiek podobieństwa w budowie sprzętowej.


http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086634.png
http://a.imageshack.us/img690/8586/podpisnaforum.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl